מנעולן דן

דן מנעולן 050-3626718

שירותי פריצה, מנעולנות וחילוץ 24 שעות ביממה

כמו כל דבר, לפעמים גם מנגנון הנעילה בדלת מתקלקל והדלת לא פועלת כשורה. הצילינדר לא מסתובב חלק, הדלת לא יושבת כראוי על הציר, או כל בעיה אחרת בסגנון. במצב כזה הגיע הזמן לקרוא לנו.

תיקון דלתות הוא עניין מורכב שדורש לפעמים החלפת צילינדר או החלפה של דלת שלמה, אך בידיים הנכונות ניתן לביצוע בדרכים פחות מורכבות.תיקון דלתות ומנעולים

דלתות פלדה, כמו רב-בריח או מולטילוק, הן מסובכות יותר לתיקון, אך גם תיקונים אלו אנו מבצעים ביעילות, בזריזות, ובאדיבות. מזמיני השירות מדנלוק יכולים להיות רגועים שהם מקבלים שירות ממנעולן מוסמך ובעלי האישורים המתבקשים.

כמו כן, השירות שלנו זמין עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. אין מצב שבו אתם נתקעתם מחוץ לבית, או לא יכולתם לפתוח את הדלת – ואנחנו לא יכולנו להגיע.

תיקון דלתות איכותי ובטוח

בעת תיקון דלתות קיימות סכנות רבות. צריך לזכור שאנחנו מכניסים הביתה איש זר לחלוטין, אותו כנראה לא ראינו מימינו, ונותנים לו להתעסק עם הדלת למבצר שלנו. אנחנו נשלח אליכם רק מנעולן מורשה מטעם משטרת ישראל, עם תעודת יושר חתומה ופרטים מזהים במקרה הצורך. ניתן לפנות אלינו בכל בעיה או שאלה בהקשר זה.

תיקון דלתות מכל הסוגיםתיקון למגוון סוגי מנעולים ודלתות

תיקון דלתות הינו מקצוע מסובך, שכן יש סוגים רבים מאוד של דלתות; דלתות פנים – לעיתים קרובות דלתות עץ עם מנעול פשוט וידיות פשוטות – דלתות כניסה – לרוב יהיו דלתות פלדה רבות-מנעולים כגון רב-בריח, פלדלת, או מולטילוק, או לחילופין דלתות מתכת ועץ כבדות, או אפילו דלתות זכוכית.

על המנעולן להכיר את כל סוגי הדלתות והמנעולים התואמים, בכדי שיוכל לתקן אותם בצורה הנכונה ועם מינימום נזקים.

אם נתקלתם בבעיה עם הדלת, היא לא נפתחת, לא נסגרת, המפתח לא פועל או נשבר במנעול, התקשרו לדנלוק ל-050-3626718 ואנחנו נגיע במהרה עם כל הפתרונות.