מנעולן דן

דן מנעולן 050-3626718

שירותי פריצה, מנעולנות וחילוץ 24 שעות ביממה

המשפחה מתרחבת וגם הילדים צריכים עכשיו מפתחות משלהם? נותנים מפתח לדודה כדי שתוכל להשקות את העציצים בזמן שאתם בחופשה?

דנלוק מציעים לכם שירות שכפול מפתחות לבית, לרכב ולכל מטרה עם שירות מהיר, איכותי ובעלות נמוכה.

שכפול מפתחות מכל הסוגיםשכפול מפתחות מכל סוג

מפתחות משוננים, מפתחות לדלתות פלדה, מפתחות לרכב או לאופנוע, פשוטים ומתוחכמים, לכל סוג או שיטת שכפול מפתח יש מכונת שכפול ייחודית משלה בעלת טכנולוגיה שונה. יש מכונות שכפול מפתחות שבעזרת הידע המתאים ניתן לשכפל באמצעותה יותר מסוג מפתח אחד.

איכות מכונת השכפול ורמת התחזוקה שלה משפיעות באופן ישיר על איכות השכפול ורמת הדיוק שהניתן להשיג והן פועל יוצא של האדם שאחראי על המכונה.

מפתחות ששוכפלו ברמת דיוק נמוכה או על מפתח באיכות דלה, במקרה הטוב פשוט לא יצליחו לסובב את המנעול. במקרים אחרים, הם עלולים לגרום לבעיות, החל מעיקום מפתח או שבירתו במנעול וכלה במפתחות שנתקעים בצילינדר או שוחקים את המנגנון וגורמים לתקלות והרס. לכן, כאשר מעוניינים לשכפל מפתח, חשוב לבחור באדם הנכון בעל הציוד המתאים לעבודה.

שכפול מפתחות לרכבשכפול מפתחות לרכב

לא כל אחד יכול לשכפל מפתחות לרכב. למעשה, בהרבה מקרים ניתן לעשות זאת רק אצל יבואנית הרכב, אם מדובר במנגנון עם שלט רחוק.

לעומת זאת, מפתחות רגילים לרכב ניתן לשכפל ואצלנו בדנלוק עושים זאת ביעילות, במהירות, ובאדיבות. אם נתקעתם מחוץ לרכב, אנו נשלח אליכם מנעולן לרכב, שיפתח את הרכב במקרה של אובדן מפתח. זאת ניתן לעשות אך ורק בעזרת מסמכים מזהים שמוכיחים בעלות על הרכב.

מכשיר קידוד מפתחות וקודנים לרכב

בכדי לשכפל מפתחות לרכב, ברשות המנעולן מוכרח להיות מכשיר קידוד מפתחות לרכב. רק אדם שמוסמך לכך יוכל לבצע זאת. ואם תרצו למגן את הרכב שלכם בנוסף למעולים הסטנדרטיים, תמיד תוכלו להתקין אימובילייזר חדש, שפועל עם מפתח מסוג כלשהו או קודן.

צריכים לשכפל או לשחזר מפתח? צרו קשר עם דנלוק בטלפון מספר 050-3626718 או דרך הטופס שבאתר ונשמח לעמוד לשירותכם בהקדם.

אנחנו מתחייבים לעבודה איכותית במחירים אטרקטיביים ויכולים להבטיח שבסיום הטיפול אתם תהיו מרוצים. לכל בעיה או שאלה אתם יכולים לפנות אלינו עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. מקווים שלא תתקלו בבעיות כלל, אבל אם כן – אתם יודעים לאן לפנות.