מנעולן דן

דן מנעולן 050-3626718

שירותי פריצה, מנעולנות וחילוץ 24 שעות ביממה

החלפת מנעוליםלעיתים אנו זקוקים להחליף מנעול ממגוון סיבות שבהן אנו לא שולטים; כניסה לדירה חדשה, גניבת מפתחות, פריצה לבית – כל הסיבות הללו הן לגיטימיות, ומצריכות מנעולים חדשים לבית או לדירה שלכם. בדנלוק מודעים לכך, ולכן אנו נערכים לתת סיוע מהיר ואדיב ככל האפשר, שיגרום גם לחוויות הפחות נעימות של החיים להתרכך מעט ולעבור בקלות.

אנו נשלח אליכם מנעולן מוסמך שיחליף עבורכם את המנעול – גם מנעולי רב-בריח ומולטילוק – וייתן לכם צרור מפתחות חדש וסגור באריזה. אנו פה בשבילכם עשרים וארבע שעות ביממה, מוכנים ומזומנים עבורכם לכל צרכי המנעולים והמפתחות שלכם, והכל בשיחת טלפון אחת קצרה.

החלפת מנעולים בטוחה

החלפת מנעולים היה מאז ומתמיד עסק לא בטוח, והסיבה נובעת מכך שאדם שאתם לא מכירים מתעסק בדיוק בדבר שאתם רוצים שיהיה נגיש רק לכם. דנלוק הינה חברה אמינה עם שנים רבות של ותק, בעלת אישור של משטרת ישראל, ועובדת בנהלים המקובלים בארץ ובעולם.

בין אם מדובר בהחלפת מנעול ברכב או החלפת מנעול בדירה, אתם צריכים אדם אמין שמגיע ממקום מסודר. בכל בעיה, חוסר ודאות או רצון במידע תוכלו לפנות אלינו, וגם המנעולן שלנו ישמח לעזור לכם בכל שאלה ובעיה.

החלפת צילינדר או החלפת מנעול?

מגוון סוגי מנעולים להתקנה והחלפההרבה שאלות יעלו לכם ברגע שתזדקקו למנעולן. האם להחליף את הצילינדר בלבד או את כל מנגנון הסגירה והנעילה? האם להמשיך עם חברה מוכרת כגון רב בריח או שניתן להסתפק במנעול עם מנגנון סיני? כמה מפתחות אני אקבל? האם יש אחריות על המוצר? את כל התשובות תוכלו למצוא באתר שלנו, בטלפון שלנו, או אצל איש המקצוע האדיב שנשלח אליכם.

החלפת מנעולים היא עבודה שאין ברירה אלא לעשות, וכמו בתיקוני רכב או תיקונים בבית לא תמיד יודעים איך פועלים הדברים. בדיוק בגלל זה אנחנו נמצאים כאן בשבילכם עשרים וארבע שעות ביממה, מוכנים לענות, לעזור, לשלוח מנעולן ולתרום בכל דרך שנוכל.

דרושה החלפת מנעול? צרו עימנו קשר בטלפון 050-3626718 או באמצעות הטופס שמתחת ונגיע אליכם ללא עיכובים.