מנעולן דן

דן מנעולן 050-3626718

שירותי פריצה, מנעולנות וחילוץ 24 שעות ביממה

יש דלתות כניסה מכל הסוגים והצבעים, איך אפשר לבחור?רב בריח

מבחינת עיצוב ישנן אפשרויות אינסופיות, אבל כשזה נוגע לבטיחות אין ספק כי דלתות רב-בריח עושות את הבחירה פשוטה יותר. בייחוד אם אינכם מתכוונים להתקין בביתכם אזעקה או אמצעי מיגון אלקטרוניים אחרים, אין ספק שאתם זקוקים להגנה אמינה עבור דלת הכניסה שלכם.

דנלוק מהווה משווק ומתקין של דלתות רב-בריח המאופיינות באמינות ואיכות, ומיוצרות לפי תקנים בינלאומיים מחמירים, מבלי לוותר על הפן האסתטי.

מנגנון רב-בריח

קיים מספר רב של דלתות עם "שם", לדוגמה מולטילוק, או פלדלת של רב-בריח. כוחו של מנעול זה במספר הבריחים הרב במנגנון, אשר מהווים התנגדות מאסיבית לנסיון פריצה וחבלה. כמו כן, צילינדר מסוג רב-בריח ניתן לפתוח רק באמצעות המפתח המתאים, בעל דוגמה מורכבת במיוחד. לאורך השנים המשיכו להשתכלל המנעולים והמנגנונים, והדלת הפכה לידועה כמספקת רמת ביטחון גבוהה ביותר.דלתות רב בריח

האם ניתן להתקין צילינדר רב-בריח גם בדלתות פנים?

מנעול רב בריח מתאים להתקנה בכל דלת. ניתן להתקין דלתות פנים בעיצובים חדישים ובכך להתאים את הדלת לחדר עבורו היא מיועדת. שימוש ברב בריח בדלתות פנים הוא נפוץ מאוד בבנייני משרדים, כאשר כל דלת פנים מהווה דלת כניסה וזקוקה לאותם אלמנטים של מיגון.

אז הכל טוב ובטוח, אבל האם דלתות רב בריח הן גם יפות?

חברת רב בריח השיקה לאחרונה מגוון רחב של דלתות מרהיבות ביופיין, ביניהן גם עם שילובי זכוכית, עץ ומתכת, תוך שמירה על סטנדרט הביטחון הגבוה שמיוחס לחברה. אנו בדנלוק מתקינים דלתות רב בריח במקצועיות ובהתאם לכל עיצוב שתבחרו ממגוון מוצריה של החברה, כך שתחייכו בכל פעם שתיכנסו אל ביתכם.

מחליפים או מתקנים דלת? חייגו 050-3626718 להצעת מחיר משתלמת לדלתות רב-בריח

אנו מציעים לקהל לקוחותינו מגוון דלתות רב-בריח, במחירים טובים ובהתקנה זריזה. בנוסף, אם נתקלתם במצבים של ספק כמו אובדן מפתח והחלטתם לבצע החלפת מנעולים, אנו יכולים נחליף את הצילינדר ביעילות ובמהירות, תוך שמירה על שלמות הדלת.

התקשרו אלינו עכשיו או השאירו פרטיכם בעמוד זה ונחזור אליכם במהרה עם הצעה שווה.