מנעולן דן

דן מנעולן 050-3626718

שירותי פריצה, מנעולנות וחילוץ 24 שעות ביממה

אם כי לא תמיד ניתן להבטיח, למרות המאמץ, כמה פעמים שמעתם על חברים שהזמינו פורץ שתיקן משהו אחד והרס משהו אחר בדלת? עם המקצוענים שלנו זה לא יקרה, אצלנו בדנלוק מתייחסים לדלתות בכבוד ומבצעים החלפת מנעולים ללא הסבת נזקים לדלת.

החלפת מנעולים מקצועית זה הסודפריצה ללא נזק לדלת

לעתים קרובות עלולה החלפת מנעולים לגרום לנזק לדלת, אולם הדבר לא חייב לקרות במידה וההחלפה מתבצעת על ידי בעל מקצוע מוסמך ומנוסה. אחריות, מיומנות וזהירות הם שם המשחק וכל פורץ מנעולים חייב להיות זהיר לפני שהוא נוגע בדלת. בין אם מדובר בדלת פשוטה או יוקרתית, היכרות עם מנגנון הנעילה ועם התהליך הנכון להחליף את המנעול יכולה למנוע נזקים לדלת.

איך מזהים מנעולן איכותי?

פורצים לא מיומנים ניתן לזהות בקלות. ראשית, כל מנעולן צריך להיות בעל תעודת מקצוע ואישור של משטרת ישראל לעסוק בתחום פריצת המנעולים. פורץ מנעולים ללא אישור ותעודות עלול לעשות שימוש בחלקים ללא תווי תקן ובעלי הסיכויים הגדולים ביותר להסב נזק רציני לדלת. אינדיקציה נוספת היא כלי העבודה איתם מגיע הפורץ – אם בידיו פטישים ומברגים גסים והוא מנסה לפרוץ את הדלת בכוח, הרי שלא מדובר בבעל מקצוע.

כיצד ניתן לוודא שהפריצה תתבצע ללא נזק לדלת?

פריצת מנעולים היא משימה מורכבת. אם כי לא תמיד ניתן להבטיח, שהפריצה תהיה ללא נזק או סימנים בדלת, פורץ מקצועי תמיד ישתדל ככל האפשר שלא להסב נזק רציני מדי.

אחת הדרכים להבטיח תיקון ופריצה ללא נזקים משמעותיים היא זיהוי תקלה מהיר. במצב זה, הפורץ בוחן את סוג הדלת, מנסה לבחון ממה נבעה התקלה – האם מדובר במפתח שנתקע או נשבר בתוך הצילינדר או שמדובר בתקלה במבנה המנגנון וכדומה – ובמקרים בהם אין אפשרות לפורץ להבין במדויק את הבעיה, הוא יכול להתייעץ עם בעל מקצוע אחר המכיר את דגם הדלת הספציפי ואת המנגנון שלה ורק אז להתחיל בפריצה והחלפת המנעול.

לסיכום, פריצה של הדלת לא תמיד מבטיחה עבודה נקייה ובטוחה אולם בכל מקרה על בעל המקצוע לגלות סבלנות ולהשתדל לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר מבלי לפגוע בדלת. כיבוד הלקוח ורכושו הוא הצעד הראשון להצלחה ולכן חשוב מאוד לבחור את פורץ המנעולים המקצועי ביותר שיכול להבטיח משנה זהירות, אחריות ואמינות לאורך כל הדרך והטיפול בתקלה.

זקוקים למנעולן לפריצה דלת ללא נזק? בדנלוק תקבלו שירות מהיר ומקצועי תוך הקפדה מקסימלית לשמירה על רכושכם.

צרו קשר 24/7 באמצעות הטופס שבאתר או ב-050-3626718 ותוך זמן קצר נחזור אליכם עם הצעה לשירות.