מנעולן דן

דן מנעולן 050-3626718

שירותי פריצה, מנעולנות וחילוץ 24 שעות ביממה

גרים בהרצליה או יישובי האזור וזקוקים למנעולן לבית או לרכב? דנלוק כאן לשירותכם 24/7 ומגיעים למקום השירות תוך 20-30 דקות!

מנעולן בהרצליהאנו בדנלוק נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ומלא – פריצת רכבים, דלתות, כספות וכדומה. אנו מתמחים במתן שירותי פריצה מקצועיים, השירות שלנו ניתן באישור משטרת ישראל, ומבוצע על ידי מומחים בתחומם שיתנו לכם להיות נעולים בראש שקט.

פורץ מנעולים בהרצליה – תכף אצלכם!

כמה פעמים איבדתם את המפתחות ונתקעתם מחוץ לבית? כמה פעמים ננעלתם מחוץ למכונית בדיוק כשרציתם להתחיל לנסוע לפגישה חשובה? כמה פעמים נשבר לכם המפתח בתוך המנעול ונשארתם בחוץ אחרי יום עבודה עמוס?

כל תרחישי האימה הללו מחייבים אתכם להזמין מנעולן מקצועי ואין ספק שחשוב שיגיעו אליכם במהירות – בדנלוק אנו מתחייבים להגיע תוך 30 דקות!

בין השירותים הניתנים לתושבי הרצליה והסביבה:
פריצת מנעולים ודלתות – דלתות עץ, מתכת, פלדלת, דלתות הזזה, דלתות מסתובבות – כל הדגמים וכל הצורות.
מנעולנות לרכב בהרצליה.
מנעולנות רכב – שירותי פריצת רכב ומנעולנות מקצועיים למנגנוני נעילה של רכבים.
תיקון מנגנוני נעילה של רכבים – לא תמיד חייבים להחליף, לפעמים יותר זול לתקן. אנו נבדוק, ואם אפשר לתקן במקום לקנות חדש נציע לכם את האפשרות.
שחרור אימובילייזר ממערכת נעילה של רכב.מנעולן בהרצליה
שכפול מארזי רכב, מפתחות מקוריים ועוד – והכל ברמת גימור מושלמת.
התמחות ייחודית בפתרונות הנעילה של מולטילוק ועוד.

מחיר ואיכות ללא מתחרים

דנלוק עושה שימוש במנעולים מקוריים, איכותיים ותקניים, במחירים הטובים ביותר בשוק לשירותי פריצת רכב ובתים בהרצליה. כל זאת, מבלי לוותר על מיומנות, ניסיון המקצועי ושירות אדיב.

שירותי המנעולנות בהרצליה מטעם דנלוק מציעים לכם פתרון לכל מצב. ננעלתם מחוץ לבית? נתקעתם עם הרכב באמצע הלילה? אולי אתם בכלל מחפשים שירות לשכפול מפתחות שאבדו? אנו ניתן לכם את המענה המידי בכל שעה של היממה, נשכפל לכם את המפתחות במהירות גם אם אין לכם את המפתח המקורי ונציע פתרון לכל בעיה ולכן סוג של רכב או מנגנון נעילה.

מחפשים שירותים של פורץ מכוניות בהרצליה? נטרקה לכם דלת הכניסה לדירה? להזמנת מנעולן בהרצליה חייגו עכשיו למספר 050-3626718 או השאירו פרטיכם בטופס ותוך חצי שעה מקסימום אנחנו אצלכם!