מנעולן דן

דן מנעולן 050-3626718

שירותי פריצה, מנעולנות וחילוץ 24 שעות ביממה

זקוקים לשירותיו של פורץ מנעולים אמין ואחראי? כזה שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות – לדעת שהוא יעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר, וידאג ללקוחות שלו הן מבחינת איכות העבודה, הן מבחינת איכות החומרים והן מבחינת המחיר – הגעתם למקום הנכון. כי בדנלוק שמים דגש על כך שכל לקוח יקבל שירות מושלם.

שירות מנעולן זול ומהיר בקדימה, תל-מונד, צורן והסביבהמנעולן בקדימה

אצלכם תוך 15-20 דקות, במחירים משתלמים ומפתיעים.

אנו בדנלוק פועלים מזה שנים רבות באזור קדימה, תל מונד ,צורן וישובי הסביבה (עין ורד, בני דרור, חרות וכדומה) ומעניקים שירותי מנעולן הכוללים מגוון רחב של עבודות.

להלן רשימה חלקית של הנושאים בהם אנו מתמחים:

פריצת דלתות, החלפת דלתות ו/או תיקון דלתות – נתקעתם? הדלת לא נפתחת, או שצריך להחליף צילינדר – לנו הפתרון.

התקנת דלתות – התקנת דלתות חדשות, התקנת מנגנוני אבטחה משוכללים ומתקדמים (כגון, מנגנון אבטחה ביומטרי – זיהוי על פי מאפיינים ביומטריים, מנגנון נעילה מורכב שמקשה על היכולת של גנבים לחדור אליכם הבייתה ועוד).

שירות פריצה, תיקון ושימון שערים מסוגים שונים – שערי הזזה, שערים אוטומטיים וחשמליים.

מנעולן רכב – הרכב נתקע, או שהמכונית ננעלה כשהמפתחות בפנים? אל תאמרו נואש – חייגו אלינו ונגיע בשיא הזריזות כדי להעניק שירות מנעולנות לכל סוגי הרכבים, פריצת רכב מהירה ויעילה, ללא שריטות או נזקים. החלפת שלטים לרכב ועוד.

פריצת כספות – רוצים להתקין כספת חדשה? לתקן כספת קיימת, או פשוט לשמוע על המבצעים שלנו ומה שנוכל להציע לכם בתחום הכספות? חייגו אלינו עכשיו לקבלת הצעת מחיר משתלמת לפריצת כספת בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

כמה דברים שחשוב לדעת עלינו:

–  אנחנו פועלים באישור משטרת ישראל, וכחוק.
–  יש לנו ניסיון של שנים רבות תחום, עם השנים למדנו להתאים את הפיתרון המושלם לכל לקוח.
–  אנחנו מאמינים שבמחירים צריך להיות הוגנים – אצלנו תקבלו מחיר הוגן ומשתלם.
–  מתן שירות מהיר לתושבי השרון, המרכז והשומרון 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה.

אנו בדנלוק מעניקים שירות לתושבי האזור מזה שנים רבות ונשמח לשרת גם אתכם. חייגו עכשיו ל-050-3626718 ונשמח לתת לכם הצעת מחיר משתלמת.