מנעולן דן

דן מנעולן 050-3626718

שירותי פריצה, מנעולנות וחילוץ 24 שעות ביממה

גר בנתניה והאזור ואיבדת את המפתחות? נשבר לך המפתח בתוך המנעול?

החלפת מנעולים נעשית ממספר סיבות וביניהן, אבדן או גניבת מפתחות, פריצה, מעבר לדירה או בית חדשים והחלפה מניעתית, מפתח אשר נשבר בתוך מנעול של מכונית, אופנוע, בית, מחסן ועוד.

מנעולן בנתניהבמהלך כל האירועים המדוברים צריך לקרוא באופן מיידי למנעולן, כי אך ורק פורץ אשר מעניק שירות ומענה מהיר, מקצועי ואיכותי, יפתור אותם!

שירות מהיר של מנעולן בנתניה, כפר יונה, פרדסיה, צור משה, נורדיה והאזור – חצי שעה ואנחנו אצלך

שירות רלוונטי וזמין במשך 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.
פריצת דלתות והחלפת הצילינדרים.
שירות של פריצת ותיקון מנעולים.
פריצת רכבים.
חילוץ אופנועים ורכבי שטח.
התקנה, פריצה ותיקון של כספות.
התקנת מערכות ביומטריות ומנעולים אוטומטיים.
שכפול מפתחות ועוד.

'נתקעת' מחוץ לבית בנתניה או הסביבה? קבל שירות איכותי ומהר

לדנלוק שם מקומי וארצי בזכות הרמה המקצועית הגבוהה אשר מאפיינת את השירותים שלנו. אנו בעלי וותק של שנים רבות ומחזיקים באישור לעסוק במקצוע ממשטרת ישראל. אפשר לסמוך עלינו, על כך יעידו לקוחות רבים שחוזרים אלינו מעת לעת ובמידת הצורך שלהם בשירותי מנעולנות.

לנו הידע והניסיון כדי לפתור כל מכשול ולהתגבר על כל תקלה בשטח. לנו הידע והמומחיות בטיפול בכל דגמי הרכבים, הכספות, והמנעולים בשוק בישראל. אנחנו נדע לעזור לכם, ונדע לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.

אנחנו נגיע אליכם בתוך כ-20-30 דקות, ונסייע לכם בכל מה שיידרש. לא נעזוב את המקום עד שתהיו מרוצים ב-100%, גם מהשירות, וגם מהמחיר.

חייגו אלינו עכשיו ל-050-3626718 או השאירו פרטיכם בטופס שבאתר לקבלת הצעת מחיר משתלמת. ציינו באילו שירותים אתם מעוניינים, מתי נוח לכם שנגיע (תוכלו גם לבקש שנגיע במיידי, בתוך 30 דקות, ללא תוספת תשלום), ומיד תקבלו הצעת מחיר משתלמת והוגנת – לשירותי מנעולן מקצוען בנתניה ויישובי האזור, ברמה שלא הכרתם.