מנעולן דן

דן מנעולן 050-3626718

שירותי פריצה, מנעולנות וחילוץ 24 שעות ביממה

מנעולן במרכז - תל אביב והסביבההסיטואציות בהן אנחנו צריכים להזמין מנעולן הן לרוב סיטואציות לא נעימות ולא מהנות. יתכן וננעלנו מחוץ לרכב או לבית, יתכן והכספת התקלקלה, יתכן ואיבדנו את שלט הרכב ואנחנו צריכים לייצר שלט חדש. כך או כך – בדרך כלל מדובר ב"התקלות" שנגרמות לנו באמצע החיים, בלי הרבה התרעה ובלי שיש לנו יותר מדי סבלנות לטיפול בהן.

אנחנו מבינים שהלקוחות שלנו עמוסים ושחשוב להם לחזור באופן מיידי לשגרת היום. אנחנו גם מבינים שכדי לשרת אתכם בצורה הטובה ביותר – חשוב מאוד שנגיע בזמן, שנסביר לכם על כל פעולה שאנחנו מבצעים לפני שאנחנו עושים אותה, ושנאפשר לכם לבחור את סוג הטיפול המתאים לכם ביותר (כך, למשל, לעיתים הלקוח יעדיף לתקן את הכספת הישנה במקום לקנות כספת חדשה שתעלה סכומי כסף נכבדים).

מענה מיידי לקריאות של תושבי תל-אביב והמרכז

–  שירות רלוונטי וזמין במשך 24 שעות ביממה.
–  שירותי פריצות ומנעולנים נפוצים כמו פריצות של דלתות, רכבים, כספות.
–  החלפה והתקנה של כל סוגי המנעולים, הצילינדרים והמנגנונים.
–  התמחות במנגנון של פטנט הנעילה מולטילוק (אחד מן הפטנטים והמנגנונים הנפוצים ביותר, הן בארץ והן בעולם).
–  התקנה, פריצה ותיקון של כספות מאובטחות.מנעולן לרכב באזור המרכז
–  שירות אשר כולל חילוץ והתאמה של מפתחות לרכבים (חיוני ביותר במקרים של פריצות לרכב, חוסר יכולת להניע אותם מבחינת פגיעה במנגנון ההתנעה שלהם ועוד).
–  מתן שירותים ייחודיים לכלי רכב כמו אופנועים וקטנועים (שירותים אשר כוללים פריצה שלהם, בין אם באמצעות פריצת הסוויצ'ים ובין אם לא, ניוד שלהם ועוד).

זקוק לשירותים של מנעולן בתל-אביב והמרכז? השאר פרטים או חייג 050-3626718

אם אתה גר באזור מרכז הארץ וזקוק לשירותי מנעולנות כלשהם, אזי הגעת למקום הנכון.

שירות לכספות במרכז - תל אביב והסביבהחברת דנלוק החליטה לבדל את עצמה מכל החברות ובעלי המקצוע האחרים אשר מעניקים שירותים של מנעולן במרכז – כל זאת על מנת להעניק לקהל הלקוחות של החברה את שירות המנעולנות האיכותי, המקצועי והטוב ביותר.

ככזה, שירות זה הינו השירות הזמין ביותר בעת אירועים והתרחשויות דחופות. השירות כולל שירותי החלפה והתקנת המנעולים האיכותיים והמתקדמים ביותר שיש, מתמחה בטיפול בכל מה שנוגע למנגנוני מולטילוק, מתומחר באופן הוגן וריאלי ביותר ועוד.

לתיאום הגעה של מנעולן אליכם לאזור המרכז, חייגו אלינו ונשמח לסייע 050-3626718 (ניתן לחייג בכל שעה ביממה). 24/7 אנחנו כאן בשבילכם.