מנעולן דן

דן מנעולן 050-3626718

שירותי פריצה, מנעולנות וחילוץ 24 שעות ביממה

מנעולן בכוכב יאירזקוקים לשירות של פורץ בכוכב יאיר? בדנלוק מתמחים במתן שירותים לישובי הסביבה, כוכב יאיר, צור יגאל, אלפי מנשה, צור יצחק, הקיבוצים אייל ועינת ועוד! התקשרו ומנעולן מנוסה יגיע אליכם בתוך 15 עד 30 דקות לכל היותר, למתן שירות מקצועי ואיכותי.

מנעולן בכוכב יאיר, צור יגאל והסביבה – שירות, אמינות ואיכות

אנו מאמינים שכל לקוח זכאי לקבל שירות מושלם. שירות שמתחיל בשיחת טלפון ידידותית ונעימה, סבר פנים יפות בעת הגעתו של הפורץ,  וממשיך בביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר, בלי נזקים ובלי שריטות, במהירות המרבית, ותוך הקפדה על הוראות היצרן.מנעולן בצור יגאל, אלפי מנשה, צור יצחק, אייל, עינת

שירות מהיר בצור יגאל, כוכב יאיר ויישובי האזור:

– החלפת צילינדרים / תיקון דלתות / פריצת דלת – לא כל אדם המציג את עצמו בתור מנעולן באמת מכיר את כל סוגי הצילינדרים והמנגנונים. בדנלוק מכירים את כל הוראות היצרנים ועובדים "לפי הספר", באופן שמאפשר לבצע את העבודה במינימום זמן, כך שללקוח נחסך זמן המתנה מיותר, ואף נחסכות עלויות.

– פריצת רכבים – נתקעתם מחוץ לרכב? אנו נגיע בשיא המהירות לחלץ אתכם, בכל יום ובכל שעה, 24/7. הצוותים שלנו מחכים לקריאה שלכם ומיד יצאו לכיוונם.

– פריצת כספות – אנו מתמחים בפריצה של כל סוגי הכספות ומתמודדים בהצלחה עם כל מנגנון וכל אלמנט. אנו גם מתקינים כספות ללקוחותינו, תוך התאמת הדגם לצרכי הלקוח, לתקציבו, לגודל החלל בחדר ועוד. אל תתפשרו על פחות מהתאמה מושלמת לצרכים שלכם.

אישור משטרת ישראל – דנלוק פועלים באישור המשטרה. כל העובדים שלנו מוסמכים ומורשים לבצע את עבודתם כחוק.פריצה בכוכב יאיר והסביבה

נשמח להיות לשירותכם ולהגיע עד לדלת ביתכם או העסק שלכם בתוך 15-30 דקות. אנו בטוחים כי אם תבחרו בנו בתור מי שיבצע עבורכם את העבודה המבוקשת תהיו מרוצים עד הגג. בין אם מדובר בביצוע פריצת רכב, או תיקון כספת – אנחנו כאן בשבילכם ועבורכם.

להזמנת מנעולן ליישובים כוכב יאיר, צור יגאל, אלפי מנשה, צור יצחק, אייל, עינת והסביבה חייגו אלינו עכשיו ל-050-3626718 ותגלו שגם המחירים שלנו עומדים בתקן האמנה החברתית – מחירים הוגנים וסבירים, כאלו שלא תתאכזבו לשלם.