מנעולן דן

דן מנעולן 050-3626718

שירותי פריצה, מנעולנות וחילוץ 24 שעות ביממה

נתקעתם מחוץ לבית. זו אפילו לא הפעם הראשונה. יש סיבות רבות לכך שדבר כזה יקרה, מנעול פגום שכבר אינו פועל, אובדן מפתח, ידית שנפתחת רק מפנים הבית (והמפתח בתוך הבית), מפתח שנשבר בתוך המנעול ועוד. זה עסק ביש, אבל זה יכול לקרות לכל אחד. הגיע הזמן להכיר את הפתרונות לבעיה, ולהכין את עצמנו לקראת הפעם הבאה. אסור לנו להיכנס לפאניקה ולחוסר אונים, שכן זוהי בעיה שניתן לפתור בקלות, ביעילות ובזריזות.

אישור משטרת ישראל

בדנלוק מכירים את הבעיה, ולכן בתוך מספר דקות תוכלו להזמין לביתכם פורץ מוסמך בעל אישור של משטרת ישראל, שיגיע עד אליכם עשרים וארבע שעות ביממה, יפרוץ את הדלת, ובמקרה הצורך יחליף צילינדר ויציע שירותים נוספים.

פורץ מנעולים ודלתות באישור של משטרת ישראל

בישראל, כל מנעולן שעוסק בענף חייב להיות בעל אישור של משטרת ישראל. זאת גם כדי לוודא את תקינות המנעול והפתרון בתום הבעיה, וגם כדי למנוע פעילות עבריינית כגון שכפול בלתי חוקי של מפתחות או פריצה לבתים ועסקים.

התקשרתם לדנלוק? תוכלו להיות רגועים שבעל המקצוע שיגיע אליכם הוא אדם מוסמך ובעל כל האישורים הדרושים לעסוק בתחום, שישמח להציע שירות נאמנה בזריזות ובאדיבות.

החלפת דלתות ומנעולים – רק הטוב ביותר

אם החלטתם להחליף דלת בבית או במידה ופרצו לביתכם וגרמו לנזק לדלת שהחלפת המנעול בלבד לא תפתור, נוכל להציע לכם גם שירות זה. בדנלוק גאים להיות משווקים מורשים של מנגנוני מולטילוק המתקדמים בעולם ולהציע ללקוחותינו מגוון דלתות עמידות, בטוחות ויפות, בהתקנה מהירה ומחיר שווה לכל כיס.

במקרה שקיים מנעול מורכב במיוחד על הדלת, נא להודיע לנו בטלפון מראש בכדי שנוכל לעדכן את המנעולן להביא עימו את כל הכלים שצריך כדי לפרוץ את הדלת, להחליף את המנעול, ובמקרה הצורך אפילו להחליף את הדלת.

טיפול במנעולים זה לא עסק לחובבנים, לכן אם אתם זקוקים לכל שירות בתחום המנעולנות, החל משכפול מפתח וכלה בפריצת דלת ואף החלפתה, צרו קשר עם דנלוק בטלפון מספר 050-3626718, או השאירו פרטיכם בטופס צור הקשר שבאתר ונשמח לעמוד לשירותכם.